Зчеплення в зборіСеред усього розмаїття деталей і комплектуючих , вузлів і агрегатів деякі в процесі експлуатації піддаються особливо інтенсивним навантаженням. Однією з таких , досить складних систем є зчеплення . Саме за рахунок системи зчеплення створюється можливість плавного старту автомобіля з місця і відсутність різких ривків при переході на знижену або підвищену передачу. Існують різні системи зчеплення , які адаптовані під конкретний автомобіль залежно від типу ведучого моста , а також типу коробки перемикання швидкостей. У випадках з сучасними іномарками , з автоматичними коробками передач і складною електронікою і прив’язкою до комп’ютера здійснити заміну можна тільки в умовах спеціалізованих сервісів за наявності відповідного обладнання . При цьому після інструментальної діагностики на спеціальному обладнанні проводиться підбір необхідних комплектуючих за допомогою комп’ютера. Часто саме комп’ютер контролює весь хід проведення робіт і оцінює їх якість за завершенні.
Сухе однодискове зчеплення компанії FUSION володіє всіма якостями першокласної продукції:
   • висока надійність;
   • мінімальний момент інерції відомих деталей зчеплення;
   • прекрасна балансування.
Ці якості при роботі забезпечують мінімальні вібрації і резонансні коливання . Відмітна
особливість зчеплень нашого виробництва — виняткова плавність зміни переданого моменту при включенні / виключенні зчеплення. За рахунок високої якості фрикційних елементів , зчеплення FUSION мають постійний коефіцієнт тертя в широкому діапазоні температур. Фрикційні елементи надходять від ве ¬ дущих світових виробників. Не містять азбесту.
Вижимні підшипники , що входять в комплект , мають покращені характеристики демпфірування вібрацій і здатні витримувати високі осьові і радіальні навантаження . Для захисту від корозії , кожух зчеплення і демпферні пластини веденого диска фосфатовані.

23.06.2022 Маннол Логистик Центр