Щітки склоочисниківЩітки склоочисників SCST відповідають найвищим міжнародним стандартам і вироблені з високоякісних матеріалів, що забезпечує максимальну надійність і довговічність. Головне завдання щіток — забезпечувати однаковий тиск уздовж всее щітки при русі по вигнутому склу в обох напрямках.
У конструкції щіток враховані всі аеродинамічні показники сучасних автомобілів. Вдається значною мірою уникнути непотрібних шумів і зберегти високі якості очищення скла при збільшенні швидкості. Пружна напрямна повністю замінює конструкції з шарніром і коромислом попередніх поколінь склоочисників . Напрямна шина розташована всередині чистячого полотна , завдяки чому щітка точно передає рельєф скла і ідеально очищає його від водяної плівки . Зовнішній вигляд щіток повністю відповідає світовій моді , підкреслюючи солідність і комфортність самого автомобіля.
Вторинні важелі і малі коромисла зроблені із сталі і з’єднані між собою шляхом клепки , що гарантує довговічне застосування щітки. Тонкі пластинки з першокласної неіржавіючої сталі , монтовані вздовж гумового елемента з кожної сторони , забезпечує його пружність і надають йому потрібну кривизну для кращого прилягання до лобового скла .
Гумовий елемент щітки склоочисника , вироблений за сучасною технологією із застосуванням графіту , має прекрасну хімічну стійкістю і забезпечує безшумну чистку в умовах зміни температури , вологості і забруднення при будь-яких погодних умовах.

04.03.2014 Маннол Логистик Центр