Корисна інформація

mannol для bmw

Чудові характеристики автомобільних фільтрів SCT-Germany. Більше інформації за посиланням


Допуски масла BMW

Згідно специфікаціям концерну BMW, для автомобілів 1-й, 3-й, 5-й, 6-й і 7-ї серій з бензиновими двигунами, дозволені до використання виключно моторні масла, що пройшли спеціальний комплекс випробувань і офіційно схвалені BMW. Для автомобілів тих же серій з дизельними моторами допускається використання універсальних моторних масел, відповідних вимогам певних класів за класифікацією ACEA (відповідно до документації на автомобіль).

У разі, якщо моторне масло пройшло необхідні випробування і схвалено концерном BMW, відповідний допуск повинен бути присутнім на упаковці моторного масла, як це показано на фото. Відсутність інформації на етикетці однозначно означає відсутність сертифікату від BMW.

BMW Special Oil Автомастила для бензинових і дизельних моторів BMW — загальна класифікація. Спеціальні автомасла — моторні масла з високим ступенем плинності, як правило з в’язкістю SAE 0W-40, 5W-40 і 10W-40. Кожна марка такого моторного масла допускається до використання в якості першої заправки для автомобілів BMW виключно за результатами заводських випробувань.

Читати далі…Американські та європейські антифризи відрізняються за складом:

1. Американські містять нітрити для запобігання корозії і кавітації.
2. Європейські антифризи — NAP-free, тобто не містять нітритів, амінів, фосфатів з екологічних міркувань.

Американські антифризів:

Необхідний рівень нітритів підтримують використовуючи добавки (DCA, SCA, ELC) або встановлюючи спеціальні фільтри в СО, що містять ці добавки.

Ці добавки можуть викликати конфлікт при додаванні в європейські антифризи!
Можуть утворити опади / гелі, що погіршують теплообмін, що знижують захист, блокувати канали (перегрів)

Не додавати! в європейські антифризи присадки!
Не рекомендується змішувати з європейськими антифризами!