Про компанію

Компанія SCT GmbH

Будівля компанії SCT GmbH     Найпотужніший міжнародне підприємство, що працює в тісній співпраці з виробниками і покупцями в Бельгії , США , Данії , Великобританії , Італії , ПАР , Голландії , Іспанії , Ізраїлі, Туреччині , Чехії , Росії , країнах Балтії та СНД. Компанія SCT GmbH поставляє широкий асортимент моторних , трансмісійних та індустріальних масел , автохімії , автокосметики і засобів по догляду за автомобілем , дезодоруючих засобів , наборів професійних інструментів , щіток склоочисників , гальмівних колодок , автомобільних свічок , лампочок і фільтрів під торговими марками MANNOL , SCT , estocada , SCT — Filter , Champion і Wolf , з яких MANNOL , SCT , estocada і SCT — Filter є власними зареєстрованими торговими марками компанії. Компанія SCT GmbH на території Росії і країн СНД є єдиним представником корпорації Wolf Oil Corporation — одного з найбільших в Європі виробників мастильних матеріалів , що входить до концерну Champion Chemicals .

     Під торговою маркою SCT-Filter фірмою SCT GmbH виробляються більш 1.700 різних фільтрів для легкових і вантажних автомобілів. У 2010 році фірмою SCT GmbH поставлено більше 67000000 літрів мастил і 23000000 автомобільних фільтрів. Основними цілями нашої фірми є: розширення і поліпшення асортименту продукції, а також постачання якісних товарів за доступними цінами.

Маннол Логістик Центр

     Компанія ТОВ «Маннол Логістик Центр» є торговим підприємством, що працює на автомобільному ринку України, поставляє широкий асортимент моторних, трансмісійних та індустріальних масел, автохімії, автокосметики і засобів по догляду за автомобілем, дезодоруючих засобів, наборів професійних інструментів, щіток склоочисників, гальмівних колодок, автомобільних свічок, лампочок і фільтрів під торговими марками MANNOL, SCT, estocada, SCT-Filter.