Mannol Carburetor CleanerMannol Carburetor Cleaner — засіб, що забезпечує ефективну очистку карбюратора без його розбирання. Видаляє залишки мастила і нагару. Очищає забруднення і відкладення на корпусі , дросельних заслінках , жиклерах , отворах і т.д. Дозволяє встановити оптимальні характеристики вихлопних газів , покращує працездатність карбюратора , холостий хід двигуна і знижує витрату палива. Застосуємо для всіх дво-і чотиритактних бензинових двигунів з каталізатором і без .
Застосування: ретельно струсити вміст банки. Зняти повітряний фільтр. Розпорошити продукт в заборник повітря . Запустити двигун в режимі холостого ходу. Нанести засіб на дросельні заслінки , впускні клапани , повітряні жиклери , канали карбюратора і т.д. Кілька разів натиснути педаль газу. Після очищення при необхідності
замінити повітряний фільтр. Зберігання: зберігати в опалювальному приміщенні. Уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Балон знаходиться під тиском. Чи не деформувати . Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскро -освіти. Використовувати і зберігати тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку . Берегти від дітей.

Вага/об’єм: 0,4L

05.03.2014 Маннол Логистик Центр