Насоси паливні, водяніВодяні насоси FUSION забезпечують циркуляцію охолоджувальної рідини в системі охолодження двигуна автомобіля. Модернізація цього вузла розрахована на збільшення обсягу і швидкості потоку охолоджуючої рідини ; тим самим прискорюється теплообмін — система охолодження функціонує в оптимальному режимі при будь-яких ( навіть надлишкових ) навантаженнях. Висока якість водяних насосів компанії FUSION досягається , за рахунок використання новітніх технологій у виробництві ущільнюючих елементів і якісного підшипника і сальника , встановлюваних в неї. Застосування спеціального модернізованого підшипника дозволило збільшити ресурс водяних насосів FUSION. Полімерно -керамічний композиційний матеріал сальника виключає протікання рідини і зменшує тертя рухомих частин насосів FUSION. Спеціальна форма шківа знижує навантаження відцентрової сили на вал.
При виробництві водяних помп FUSION, контролюється кожна фаза виробничого процесу , починаючи з лиття та закінчуючи автоматизованої збиранням і перевіркою на міцність. Перевірку на працездатність проходить кожен водяний насос FUSION. Все це гарантує високу якість і безвідмовну роботу наших водяних насосів.


Насос бензиновий з механічним приводом диафрагменного типу, призначений для подачі бензину карбюратору в системі живлення автомобіля. Бензонасоси забезпечені дистанційним приводом важеля підкачки. Застосовувані в бензонасосе матеріали забезпечують безперебійну роботу в широкому діапазоні температур, при будь-якому несприятливому впливі навколишнього середовища. Кожен сходить з конвеєра бензонасос FUSION проходить перевірку на герметичність, тиск нульової подачі і продуктивність на вільний слив.