Фільтри

Повітряні фільтри мають різну форму і розміри , розроблені з думкою про забезпечення оптимальних умов роботи двигуна. Повітряні фільтри марки SCT — Filter очищають впускають повітря від містяться в ньому частинок і забезпечують надходження в камеру згоряння абсолютно чистого , вільного від пилу повітря . Таким чином вони запобігають знос двигунів і машин. Додатково до цього фільтр виконує цілий ряд інших завдань , таких як глушіння шуму впуску і регулювання подачі холодного і підігрітого повітря . Елементи повітряних фільтрів При розробках елементів повітряних фільтрів йде постійний пошук можливостей зменшення розмірів фільтруючих елементів при підвищенні здатності фільтрування повітря . Нові 1 пНпе фільтруючі системи SCT — Filter, зі своїми вісококомпактнімі елементами відповідають цим вимогам. Компактні елементи повітряних фільтрів , імплементовані з багатьох паралельно розставлених і взаємозамінних закритих каналів . У них надходить повітряний потік , який проходячи через фільтрувальних папір , направляється через сусідній відкритий канал назовні. SCT — Vertriebs GmbH пропонує елементи повітряних фільтрів в різному виконанні , формах і розмірах. Як наприклад: овально -конічні , трапецеїдальних, ступінчасті або елементи з ущільненим виходом.


Двигуни вантажних автомобілів , дорожніх , будівельних або сільськогосподарських машин і устаткування , внаслідок свого великого обсягу споживають значно більше повітря , ніж легкові автомобілі.
Повітряні фільтри для вантажних автомобілів мають великі розміри і в більшості випадків мають циліндричну круглу форму , сталеву і пластмасову оплетку .
Також розрізняють одно- і багатоступінчасті повітряні фільтри.
У багатоступінчастого фільтра часто включається попередній сепаратор на вплив циклону.
Циклонний попередній сепаратор використовує ефект відцентрової сили: за допомогою спеціально сконструйованого роторного диска з напрямними пластинками , потік повітря обертається. Частинки бруду , за рахунок відцентрової сили , осідають на стінках корпусу , де вони потім , залежно від конструкції фільтра , звільняються або відправляються в збірник.
Завдяки цьому попередньою сепаратору можна збільшити термін служби фільтра.