АмортизаториАмортизатори і амортизаційні стійки призначені для зменшення коливань кузова і коліс при русі автомобіля. Амортизатори перетворять кінетичну енергію вертикальних коливань кузова на теплову, яка розсіюється в навколишньому середовищі. Амортизатори підвіски сучасних автомобілів одночасно вирішують як завдання забезпечення комфорту пасажирів , так і завдання поліпшення характеристик керованості.
Всі амортизатори в програмі FUSION мають двотрубну конструкцію HYDRO TECH — маслонаполненние з клапанами подвійної дії і поліпшеною якістю покриття штока і його ущільнення. Ці амортизатори мають різні характеристики опору в середніх (робочих) і крайніх ( граничних ) положеннях штоків .
Така конструкція дозволяє зберегти комфортні характеристики в діапазоні коливань , характерному для їзди по шосейних дорогах , а при русі по нерівних дорогах практично виключити випадки спрацьовування підвіски до буферів відбою за рахунок підвищеного опору амортизаторів при наближенні до граничних положень. Пропонуються для любителів динамічного, спортивного стилю водіння.
Характеристики амортизаторів залишаються стабільними протягом всього терміну їх експлуатації. Використання робочої рідини з поліпшеними температурними властивостями дозволяє зберегти комфортабельність руху як в умовах холодної зими , так і в умовах тривалих поїздок жарким літом.
У процесі виробництва всі амортизатори проходять 100 % контроль якості за герметичності і контрольному зусиллю стиснення і відбою. Всі ступені виробництва , а також постачальники комплектуючих матеріалів сертифіковані на відповідність вимогам стандарту ISO 9001.
Ідентичні технології матеріали використовуються при виробництві амортизаторів які поставляються на складальні конвеєри заводів групи Даймлер -Крайслер , БМВ , Дженерал Моторс , Форд , Сузукі і Фіат .
Оптимальне поєднання матеріалів деталей амортизаторів і використання сучасних конструкцій вузлів у поєднанні з передовими технологіями дозволяє добитися високої довговічності , підвищити рівень комфорту при русі. Справні амортизатори сприяють активної безпеки , т.к. дозволяють скоротити гальмівний шлях і поліпшити керованість.
Розрахунковий термін служби амортизаторів FUSION:
Для виконання HYDRO TECH — 60 000 км пробігу .
Перевірку працездатності рекомендується проводити кожні 20 000 км пробігу .23.06.2022 Маннол Логистик Центр